У Другому медичному об’єднанні Львова навчатимуть наданню невідкладної допомоги лікарів з усієї України за допомогою надсучасних манекенів та симуляторів. 12 учасників з Харкова, Миколаєва, Києва, Львова та Покровська вивчатимуть базове поводження з ультразвуковим датчиком, УЗД в тактичних ситуаціях та інші види діагностики в екстрених ситуаціях.
«Ми живемо в час війни, і ті травми, з якими зараз працюють медики, є зовсім іншими, ніж ті, з якими лікарі стикались в мирний час. Ми маємо 12 років досвіду тренінгів для військових медиків у гарячих точках Сирії. В тренінговому центрі ми хочемо передавати цей досвід нашим медикам, аби допомогти Україні в цей складний час», - розповідає професор Рафаель Пітті, керівник навчальних програм UOSSM France.
Інструктори пройшли навчання у Європейському інституті медичної освіти – це анестезіологи, реаніматологи, хірурги-травматологи. Навчання проводили фахівці, що працювали в багатьох гарячих точках, зокрема в Сирії.
Слухачі курсу з екстреної медицини застосовують практичні навички на манекені.
Тренінговий центр створила французька та міжнародна медична і гуманітарна неурядова організація UOSSM France, спільно з організацією La chaine de l'espoir і за підтримки кризового центру Міністерства закордонних справ Франції.
Організація відповідає за надання невідкладної медичної допомоги постраждалому від війни населенню.
UOSSM France працює на Близькому Сході, здебільшого у Сирії, і в Україні з початку війни.
34 000 осіб пройшли навчання з 2012 року.
12 курсів, базованих на засвоєнні алгоритмів прийняття рішень.
6 медичних тренінгових центрів у Сирії, Лівані та Йорданії.
Учасники:
Андрій Москаленко, перший заступник міського голови м. Львова;
професор Рафаель Пітті, керівник навчальних програм UOSSM France;
Леся Кобецька, начальниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради;
Марта Соколовська, медична директорка Лікарні Князя Лева Другого медичного об’єднання Львова